Especificações do produto
| Length | |
|---|---|
| Inlet Length | 2-1/4" |
| Outlet Length | 3" |
| Outlet O.D. | 2-3/8" |
| Body Diameter | 4-1/4" |
| Muffler Body Style | Round |
| Overall Length | 19" |
| Muffler Orientation | Horizontal |
| Interchange Numbers | AC-106M |
| Length | |
|---|---|
| Inlet Length | 2-1/4" |
| Outlet Length | 3" |
| Outlet O.D. | 2-3/8" |
| Body Diameter | 4-1/4" |
| Muffler Body Style | Round |
| Overall Length | 19" |
| Muffler Orientation | Horizontal |
| Interchange Numbers | AC-106M |