Especificações do produto
| PTO Product Category | Guard |
|---|---|
| PTO Product Sub Category | Guard Repair Kit |
| PTO Guard Type | 250 |
| Inner Shield Bearing ID | 40.40 MM ( 1.59" ) |
| Inner Shield Bearing OD | 71.40 MM ( 2.81" ) |
| Outer Shield Bearing ID | 47.40 MM ( 1.87" ) |
| Outer Shield Bearing OD | 71.40 MM ( 2.81" ) |
| Brand | Weasler |
| Interchange Numbers | 961-2502, PM961-2502, T961-2502, T9612502 |
