Especificações do produto
| Bolt Hole Size | 0.728 Inches x 0.787 Inches, 18.5 mm x 20.1 mm |
|---|---|
| Length | 5.00 Inches, 127 mm |
| Shape | 6 |
| Thickness | 0.157 Inches, 4.0 mm |
| Width | 1.972 Inches |
| Twist Degree | 0 Degree |
| Rotation | Bi-Directional |
| Pair | N/A |
| Interchange Numbers | 126-6050, 165-302-08, 16530208, 564-500-00, 564-500-02, 56450000, 798-RM4500, A16530208, CC19993, DMB16530208, P342812800118, RM4500 |
