Especificações do produto
| PTO Product Category | Yoke |
|---|---|
| PTO Product Sub Category | Tractor Yoke |
| Walterscheid Metric PTO Series | 2400 |
| Tractor Yoke Size | 1-3/8" 21 Spline |
| Tractor Yoke Lock Type | Quick Disconnect |
| Cross & Bearing Cap Diameter | 1.26 Inch / 32.00mm |
| Cross & Bearing Overall Length | 3 Inch / 76.00mm |
| Brand | Weasler |
| Interchange Numbers | 102-7621, 343-1157, 500-249-03, 50024903, 82421, AW019516A, WYQ0357138 |
