Product Fitment
| Make | Type | Model |
|---|---|---|
| Case | Tractor | 730, 830 |
Product Specifications
| Length | 29" |
|---|---|
| Inlet Length | 7-1/2" |
| Outlet Length | 4-1/2" |
| Outlet O.D. | 2-1/2" |
| Body Diameter | 4-1/4" |
| Muffler Body Style | Round |
| Overall Length | 29" |
| Muffler Orientation | Vertical |
| For Make | Case |
| Interchange Numbers | CA-11, CA-11M, CA11, CA11MFLR |
