Product Specifications
| PTO Product Category | Guard |
|---|---|
| PTO Product Sub Category | Guard Repair Kit |
| PTO Guard Type | 350 |
| Inner Shield Bearing ID | 62.50 MM ( 2.46" ) |
| Inner Shield Bearing OD | 83.00 MM ( 3.27" ) |
| Outer Shield Bearing ID | 62.50 MM ( 2.46" ) |
| Outer Shield Bearing OD | 83.00 MM ( 3.27" ) |
| Brand | Weasler |
| Interchange Numbers | 960-0325, 9600325, 961-3525, 9613524, 971-961-3525, PM961-3525, T961-3525, T9613525 |
