Product Specifications
| PTO Product Category | Guard |
|---|---|
| PTO Product Sub Category | Guard Repair Kit |
| PTO Guard Type | 350 |
| Inner Shield Bearing ID | 53.50 MM ( 2.11" ) |
| Inner Shield Bearing OD | 83.60 MM ( 3.29" ) |
| Outer Shield Bearing ID | 62.70 MM ( 2.47" ) |
| Outer Shield Bearing OD | 83.60 MM ( 3.29" ) |
| Brand | Weasler |
| Interchange Numbers | 961-3505, PM961-3505, T961-3505, T9613505 |
