Product Fitment
| Make | Type | Model |
|---|---|---|
| Woods | Rotary Cutter | BB72.30, DB5.31, DBH5.31Q, DBH6.31, DBH6.31Q |
Product Specifications
| For Brand | Woods |
|---|---|
| Length Overall | 25" |
| Length from Center of Hole | 22-1/2" |
| Width | 4" |
| Hole Diameter | 1-1/2" |
| Offset Height | 2-5/8" |
| Rotation | Counter Clockwise |
| Thickness | 1/2" |
| Interchange Numbers | 1043260, 1043260KT |
