Product Specifications
| PTO Product Category | Guard |
|---|---|
| PTO Product Sub Category | Guard Repair Kit |
| PTO Guard Type | 250 |
| Inner Shield Bearing ID | 46.40 MM ( 1.83" ) |
| Inner Shield Bearing OD | 71.40 MM ( 2.81" ) |
| Outer Shield Bearing ID | 46.40 MM ( 1.83" ) |
| Outer Shield Bearing OD | 71.40 MM ( 2.81" ) |
| North American PTO Series | 6 |
| Brand | Weasler |
| Interchange Numbers | 9200600, 921-0600, PM921-0600, T921-0600, T9210600 |
