Product Fitment
| Make | Type | Model | OEM Reference Numbers |
|---|---|---|---|
| White | Tractor | 4-150, 4-175, 4-210 | 30-3133842 |
Product Specifications
| Type | Single Shaft, 2 Speed |
|---|---|
| Shaft Size | 5/16" |
| Shaft Length | 1 1/2" |
| Motor Diameter | 3" |
| Motor Length | 3 13/32" |
| Overall Length | 5 5/8" |
| Rotation | Counter Clockwise |
| Number Of Wires | 2 |
| Voltage | 12 |
| Number Of Speeds | 2 |
| Stud Span | 2 5/16" |
