Product Fitment
| Make | Type | Model |
|---|---|---|
| Bush Hog | Rotary Cutter | RD5 |
| Rhino | Rotary Cutter | TS12, TW15 |
Product Specifications
| For Brand | Rhino |
|---|---|
| Length Overall | 22-1/2" |
| Length from Center of Hole | 22-1/2" |
| Width | 3" |
| Hole Diameter | 1-3/8" |
| Offset Height | 2-1/2" |
| Rotation | Counter Clockwise - Updraft |
| Thickness | 1/2" |
| Interchange Numbers | 00781341, 781341 |
