Product Fitment
| Make | Type | Model |
|---|---|---|
| Bush Hog | Rotary Cutter | SM160, SM60 |
Product Specifications
| Length Overall | 24-7/16" |
|---|---|
| Length from Center of Hole | 21-15/16" |
| Width | 3" |
| Hole Diameter | 1-1/2" |
| Offset Height | 2" |
| Rotation | Dual Edge Blade |
| Thickness | 1/2" |
| For Brand | Bush Hog |
| Brand | AgSmart |
| Interchange Numbers | B45-5021, M63968, SM63968 |
