Product Fitment
| Make | Type | Model |
|---|---|---|
| Bush Hog | Rotary Cutter | 1206, 1256, 206, 256, 305, 306, SQ72-4, SQ720-3 |
| Howse | Rotary Cutter | 6' Rotary Cutter |
Product Specifications
| Length Overall | 27-3/4" |
|---|---|
| Length from Center of Hole | 25-1/4" |
| Width | 3-1/2" |
| Hole Diameter | 1-1/2" |
| Offset Height | 2-1/2" |
| Rotation | Counter Clockwise |
| Thickness | 1/2" |
| For Brand | Bush Hog |
| Brand | AgSmart |
| Interchange Numbers | 422-HICO, 422HICO, 463BH, 80A463, A422HC, A80A463, B45-5010, HA463, M463 |
