Product Fitment
| Make | Type | Model |
|---|---|---|
| Bush Hog | Rotary Cutter | BH115, BH5, BH5-2 |
| Rhino | Rotary Cutter | RH5 |
Product Specifications
| For Brand | Bush Hog |
|---|---|
| Length Overall | 22-3/4" |
| Length from Center of Hole | 20-3/4" |
| Width | 3" |
| Hole Diameter | 1-3/8" |
| Offset Height | 1-3/4" |
| Rotation | Counter Clockwise - Updraft |
| Thickness | 1/2" |
| Interchange Numbers | 50074581 |
