Product Specifications
| PTO Product Category | Yoke |
|---|---|
| PTO Product Sub Category | Tractor Yoke |
| Bondioli-Pavesi PTO Series | 7N |
| Tractor Yoke Size | 1-3/8" 6 Spline |
| Tractor Yoke Lock Type | Quick Disconnect |
| Cross & Bearing Cap Diameter | 1.38 Inch / 34.90mm |
| Cross & Bearing Overall Length | 3.70 Inch / 94.00mm |
| Brand | Weasler |
| Interchange Numbers | 102-6706, 343-1126, 87012, A507170351, ABP507170351A, BYQ7-N-1-138, BYQ7N1138 |
