Product Specifications
| PTO Product Category | Yoke |
|---|---|
| PTO Product Sub Category | Tractor Yoke |
| Walterscheid Metric PTO Series | 220 |
| Bondioli-Pavesi PTO Series | 6 |
| Tractor Yoke Size | 1-3/8" 21 Spline |
| Tractor Yoke Lock Type | Quick Disconnect |
| Cross & Bearing Cap Diameter | 1.19 Inch / 30.20mm |
| Cross & Bearing Overall Length | 3.62 Inch / 92.00mm |
| Brand | Weasler |
| Interchange Numbers | 102-8621, 343-1118, 64671, 658-86021, 65886021, 86021, ABP507063751A, BYQ6-22-7-138, BYQ6227138, WYQ6-22-7-138, WYQ6227138 |
