Product Specifications
| PTO Product Category | Yoke |
|---|---|
| PTO Product Sub Category | Tractor Yoke |
| Bondioli-Pavesi PTO Series | 5 |
| Tractor Yoke Size | 1-3/8" 21 Spline |
| Tractor Yoke Lock Type | Quick Disconnect |
| Cross & Bearing Cap Diameter | 1.19 Inch / 30.20mm |
| Cross & Bearing Overall Length | 3.13 Inch / 79.40mm |
| Brand | Weasler |
| Interchange Numbers | 102-6521, 343-1104, 658-85021, 65885021, 66957, 85021, ABP507053751A, BYQ5-00-7-138, BYQ5007138 |
